Restauracja | Hotel Wolne Miasto*** | Gdańsk

Restauracja Zeppelin

À la carte Restauracja Zeppelin w Hotelu Wolne Miasto to połączenie stylowych wnętrz, wykwintnej kuchni i profesjonalnej obsługi. Bliskość historycznych zabytków Gdańska umożliwia spacery i poczucie relaksu po smacznym posiłku.

Tradycja i niepowtarzalny smak kuchni polskiej zdecydowały o wyborze dań do karty menu. Z myślą o wszystkich Gościach oferta Restauracji Zeppelin została wzbogacona w dania kuchni międzynarodowych, których składnikami są między innymi owoce morza, gatunkowe sałaty, świeże warzywa i smakowe sosy na bazie oliwy i jogurtu.

Restauracja Zeppelin to znane i lubiane miejsce spotkań biznesowych i imprez rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, obiady weselne, również kolacje dla dwojga przy blasku świec. Zaletą Restauracji Zeppelin są również bogate śniadania w formie urozmaiconego bufetu szwedzkiego.

Znakomitym uzupełnieniem usług Restauracji Zeppelin jest szeroki wybór win, kaw i herbat dobieranych przez kompetentny i uśmiechnięty personel.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij